Uz. Dr. Gökçen Alyamaç İstanbul’da doğdu. İlk ve orta eğitimini İstanbul’ da tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesine başladı ve 2001 yılında mezun oldu. Gazi Üniversitesi Genel  Cerrahi Anabilim Dalında bir süre çalıştıktan sonra 2003 yılında Dicle Üniversitesi  Dermatoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladı. 2008 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı ve Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini yaptı. 2009-2014 yılları arasında  Medicalpark Gaziantep Hastanesinde görev yapan  Alyamaç ,  2015 yılında Bursa  Özel Medicabil hastanesinde göreve başladı.  Halen Özel VM Medicalpark Bursa Hastanesinde çalışmaktadır.  

Uz. Dr. Gökçen Alyamaç  dermatolojik hastalıklar(sedef, egzema, akne tedavisi , saç ve tırnak hastalıkları) ve kozmetik dermatoloji ile ilgili çalışmakta ve araştırmalar yapmaktadır.

ÖNEMLİ: Bu web sitesindeki içerikler tamamiyle bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek doktor kontrolünün ve muayenesinin yerini tutamaz. Bu sitedeki bilgilerin hekim kontrolü olmaksızın uygulanması durumunda oluşabilecek her tür şikayet ve durumdan, Uz. Dr. Gökçen Alyamaç sorumlu tutulamaz. En doğru teşhis için lütfen doktorunuza başvurunuz.

Copyright 2016 UZ.DR. GÖKÇEN ALYAMAÇ Tüm hakları saklıdır.